اختصاصی خط بازار؛

سکوت ایران خودرو درباره انتصاب فرزند نماینده سابق مجلس/آیا پاسخ استعلام حراستی ارجمندی مثبت است؟/چگونه پای مشاور سابق جنتی به ایران خودرو باز شد؟

از آنجا که طی چند ماه اخیر در شرکت های خودروسازی برخی از مدیران ارشد با وضعیت نامشخص استعلام حراستی مشغول به کار شده اند، این سوال مطرح است که آیا وضعیت استعلام خلیل ارجمندی نیز همچون این مدیران است و یا پاسخ آن مشخص شده است؟
کد خبر : 36618
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷

به گزارش خط بازار؛ یکی از حواشی مربوط به شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، انتصاب محمدحسین لطفی آشتیانی است. چند پیش در خط بازار خبری در خصوص انتصاب این آقازاده اراکی در شرکت شیشه های ایمنی به نور(از شرکت های زیرمجموعه گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو) منتشر و در خصوص کم و کیف آن سوال شد که تاکنون شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو پاسخی به آن نداده است.

از آنجا که محمدحسین لطفی آشتیانی فرزند نماینده سابق اراک است، این سوال مطرح است که انتصاب وی در دوران جدید ایران خودرو براساس کدام منطق و استدلالی صورت گرفته است. آیا باز هم پای زدوبندهای سیاسی مطرح است و یا معیارهای شایسته سالاری در این خصوص رعایت شده است.

اگر قرار است در دولت رئیسی همچون دولت های قبل زدوبندسیاسی ملاک عمل مدیران عمل قرار گیرد، پس فرق دولت مردمی با دولت کاخ نشینان چیست؟ قطعا پاسخ مسئولان شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو می تواند پشت پرده این موضوع را روشن کند.

از طرف دیگر از آنجا که طی چند ماه اخیر در شرکت های خودروسازی برخی از مدیران ارشد با وضعیت نامشخص استعلام حراستی مشغول به کار شده اند، این سوال مطرح است که آیا وضعیت استعلام خلیل ارجمندی نیز همچون این مدیران است و یا پاسخ آن مشخص شده است؟ قطعا اینکه پاسخ استعلام حراستی ارجمندی مثبت است یا منفی و یا تایید مشروط بخشی از ابعاد صلاحیت مدیریتی وی مشخص خواهد شد.

منبع: خط بازار

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 2
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کارگر مفلوک جمعه , 23 اردیبهشت 1401 - 19:50

برخی از افراد از دوستان مامور امنیتی گرید ۱۶ هستند و با هم مراودات خاص پشت پرده دارند. والسلام

سالار توانا شنبه , 24 اردیبهشت 1401 - 23:20

این گونه که از اخبار زنجیره ای خط بازار به دست می اید روشن آزاد همچنین هم آزاد نیست و راه عباس ضیایی در غالب بچه حزب اللهی را میرود .باید بهوش باشد که این انتصابهای سفارشی بودار او را یک پله به سقوط خودش منجر میکند
این گونه آدمها به تجربه ثابت شده از امثال روشن استفاده ابزاری میکنند و در زمان خودش مانند یک تکه کهنه پاره او را دور میاندازند
روشن باید مراقب اطراف و اعوانش باشد