سهام غزر ارزش خریدن دارد؟/یکه تازی سلطان ماکارونی

از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی زر ماکارون در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۵۶ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
کد خبر : 55049
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۵:۳۵

به گزارش خط بازار؛ درآمد صادراتی که “غزر” در دومین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۸۴ میلیارد تومان بوده است.شرکت زر ماکارون با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی و ارزش بازار ۷ هزار و ۹۵۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست رکورد جدیدی از خود برجای بگذارد.

رکورد جدید در زر ماکارون

شرکت زر ماکارون با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۸۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۷ هزار و ۹۵۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست رکورد جدیدی از خود برجای بگذارد.

شرکت زر ماکارون میزان درآمدی که در دومین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۶۳۲ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در اردیبهشت‌ماه از فروش محصولات خود در بازار داخل و خارج کشور شناسایی کرد ۳۱ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۹ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت غذایی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۵۶ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

رکورد جدید در زر ماکارون

میزان درآمدی که شرکت زر ماکارون در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد داخلی این شرکت بود. درآمد صادراتی که “غزر” در دومین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۸۴ میلیارد تومان بوده است. درآمد صادراتی حاصل شده توسط این شرکت در اردیبهشت‌ماه بیانگر رشد ۱۲۱ درصدی است.

رکورد جدید در زر ماکارون

یشترین درآمدزایی که شرکت زر ماکارون در اردیبهشت‌ماه سال جاری به ثبت رساند مربوط به «ماکارونی رشته‌ای» با ۳۷۱ میلیارد تومان بود که در مقایسه با ماه گذشته شاهد افزایش حدود ۷۰ میلیاردتومانی بود، میزان درآمد حاصل‌شده از فروش این محصول در اردیبهشت‌ماه دربرگیرندة ۵۹ درصد از درآمد ماهانه “غزر” بود. مابقی درآمد‌هایی که زر ماکارون از فروش دیگر محصولات خود شناسایی کرد برابر با ۲۶۱ میلیارد تومان بود. “غزر” در اردیبهشت‌ماه ۳ گروه از محصولات «رشته‌ای، فرمی و خاص» را در بازار خارج از کشور به فروش رساند.

رکورد جدید در زر ماکارون

منبع: خط بازار

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.