فوری؛

سامانه یکپارچه خودرو حذف شد/وزیر عاقل صمت منطقی و توکلی را تغییر خواهد داد؟

معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت:فروش خودرو دیگر به روش قبل انجام نخواهد بود و از این پس فروش مستقیم از کارخانه انجام و اولین عرضه از ۸ مهرماه صورت می‌گیرد.
کد خبر : 60066
تاریخ انتشار : جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
سامانه یکپارچه خودرو حذف شد/وزیر عاقل صمت منطقی و توکلی را تغییر خواهد داد؟

به گزارش خط بازار؛ منوچهر منطقی، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، اعلام کرد که روش فروش خودرو تغییراتی داشته است و سومین مرحله سامانه یکپارچه فروش خودرو برگزار نمی شود.

به گفته منطقی، با توجه به افزایش عرضه خودروها و آغاز واردات، بازار خودرو به یک تعادلی می رسد و دیگر نیاز نیست تا فروش خودرو به روش قبل اجرا شود.

او تاکید کرد: روش عرضه به صورت فروش مستقیم و از کارخانه خواهد بود.

سامانه یکپارچه خودرو یکی از ابداعات فاطمی‌امین و تیم او در وزارت صمت بود که تاکنون دو مرحله از این سامانه به اجرا درآمده است.

عباس علی آبادی وزیر صمت طی چند ماه اخیر بر مبنای عقلانیت تصمیمات خیلی خوبی در حوزه صنعت گرفته و برخی از سیاست های بی منطق را تغییر داده است. حال باید دید وی در خصوص تغییر منوچهر منطقی و عبدالله توکلی لاریجانی نیز تصمیم درست خواهد گرفت یا نه؟

منبع: خط بازار 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 4
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سجیل جمعه , 7 مهر 1402 - 19:15

این برای چندمین بار این وزیر هرچی عاقل و با درایت باشد تا زمانی که هیات مدیره های مخالف دولت سیزدهم هنوز راس کار هستند قلباشان برای فتنه و فتنه انگیزی مبتپد و کسی عرضه غزل آنها را در این دو سال نداشته پدر جد وزیر هم نخواهد توانست در کار و برنامه هایش موفق شود. آقای سید مشکل منطقی نیست مشکل اون هیات مدیره و مدیرعامل های پستی است که منتظر فرصت در کمین نشسته اند و گویا دستور به سکوت دارند تا وقتش ریشه این دولت را بزنند. این مطالب را سند نگه دار تا ثابت شود که چه خائنیتی هیات مدیره و مدیرعامل هستند.چرا کسی توجه به این مهم ندارد.

سناتور شنبه , 8 مهر 1402 - 7:52

اتفاقا یکی از بزرگترین مشکل ها، همین منطقیون و اهالی “بی منطق” هستند.
همین اهالی “منطق” طیف وسیعی از مدیران عامل و هیات مدیره ها را دقیقا با همان مشخصاتی که فرمودید. در همین یک سال و نیمِ اخیر منصوب کرده اند و چه ضرباتی در همین مدت به صنعت و ملت نجیب وارد آورده اند. برای مثال می توان از “اصحاب ثقیف” و نوچه او “شیخ قلابی اشراق” و منادیانِ یا”غفار” و… نام برد که البته آشِ منادیانِ یا”غفار” به قدری شور شد که بالاخره عذرش را اخیرا خواستند ولی مابقی علیرغمِ شوریِ آشِشان، هنوز بر کرسیِ مدیرعاملی و هیات مدیره، متکبرانه تکیه زده اند و کارشکنی و قدرت نمایی می کنند…!

شهاب شنبه , 8 مهر 1402 - 11:28

با تعدد شیخ ها در خودرو سازی و آمدن شیخ سایپا در هیات مدیره و ورود پدر خوانده بینش فکری ملتمسانه به دنبال بازگشت هستند و به امید گرفتن یک حکم هنوز سوابق شما در قطعات خودرو خارج از خودرو سازی و زیر مجموعه مگا پاک نشده این بینش و نگرش فکری همیشه به دنبال تخریب و دروغ و افتراست اینکه یک نفر با همه مشکل داشته باشه جالب

تک تیر انداز جمعه , 7 مهر 1402 - 20:14

امثال اشکان ها و دیگرانی که در سایه منتظر فرصت نشسته اند بدانند روزگار کار خودش را بلد است و ما هم کمک روزگار میکنیم که فتنه گرانی مانند آنها رسوا شوند .باید منتظر باشید