بیانیه جمعیت جوانان متخصص انقلابی؛ 

تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را نسل جدیدجوانان بعهده خواهند گرفت

حال امروز در دهه چهارم عمر انقلاب ، در گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، گامی مهم و سرنوشت ساز که در آن نگهبانی و تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی را نسل جدیدی از جوانان بعهده خواهند گرفت
کد خبر : 2289
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

به گزارش خط بازار جمعیت جوانان متخصص انقلابی با صدور بیانیه ای تاکید کرد:حال امروز در دهه چهارم عمر انقلاب ، در گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، گامی مهم و سرنوشت ساز که در آن نگهبانی و تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی را نسل جدیدی از جوانان بعهده خواهند گرفت و اهمیت آن به جهت تعیین خط مشی های اجرایی و تغییر جدی در سطوح مدیریتی کشور شاید از همه دوران گذشته بیشتر بوده است.

جمعیت جوانان متخصص انقلابی با صدور بیانیه ای تاکید کرد:حال امروز در دهه چهارم عمر انقلاب ، در گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، گامی مهم و سرنوشت ساز که در آن نگهبانی و تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی را نسل جدیدی از جوانان بعهده خواهند گرفت و اهمیت آن به جهت تعیین خط مشی های اجرایی و تغییر جدی در سطوح مدیریتی کشور شاید از همه دوران گذشته بیشتر بوده است.

دراین بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
آماده ایم که آمده ایم

سالهای متمادی از رشد و نمو نهال انقلاب اسلامی که ثمره مجاهدت ها و ایثارگری های قاطبه مردم ،روشنفکران و مبارزان بوده گذشته است .

حقیقت آن است که فراز و نشیب های رخ داده و انحرافات پیش آمده در اداره امور اجرایی کشور که منجر به بحران ناکارآمدی ، شکاف طبقاتی و تبعیض در توزیع منابع و فرصت ها شده است ناشی از مدیریت جناحی و سیاست زده و بدون دانش و در نظر گرفتن خواست و رضایتمندی مردم بوده است.

حال امروز در دهه چهارم عمر انقلاب ، در گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، گامی مهم و سرنوشت ساز که در آن نگهبانی و تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی را نسل جدیدی از جوانان بعهده خواهند گرفت و اهمیت آن به جهت تعیین خط مشی های اجرایی و تغییر جدی در سطوح مدیریتی کشور شاید از همه دوران گذشته بیشتر بوده است.

حال ما جوانان متخصص انقلابی که عموما متولدین نسل انقلاب بوده و در فضای انقلابی اوایل انقلاب رشد و نمو کرده ایم ، امروز پس از کسب دانش ، تخصص و تجربه اندوزی در فراز و نشیب های ادوار مدیریت اجرایی کشور، با تکیه بر فرهنگ و تمدن ملی و اسلامی مان و با چشم انداز آینده ایرانی مقتدر ، آمده ایم تا خود را در معرض محک انتخاب ملت آگاه و هوشیار ایران سربلند قرار دهیم در این مقطع زمانی تصمیم به نقش آفرینی با تکیه بر گفتمان کارآمدی در ساختار مدیریتی میهن عزیزمان داریم .

مردم عزیز و میهن دوست ایران؛ فرزندان شما در طول تاریخ جان خود را برای سربلندی دین و میهن فدا کردند و امروز فرزندان آن جان های عاشق ، وارد میدان تلاش برای آبادانی ایران سربلند شده و از خدای متعال و ائمه معصومین عنایت و عاقبت به خیری و از ملت شریف ایران چشم همراهی و حمایت داریم تا بتوانیم با تکیه بر دانش ، تخصص و نیروی جوانی الگوی انقلابی توسعه و رشد کشور را باز آفرینی کنیم .

گفتنی است اعضای این جمعیت از خانواده های ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی و تحصیل کرده دانشگاهی وحوزوی با سوابق حضور در خدمات کشوری و مدیریت شهری می باشند.

منبع: صدآنلاین

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.