سخنگوی گردان‌های قدس
سخنگوی شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد، مجاهدان این جنبش در درگیری اخیر، شهرک‌های صهیونیستی را به جهنم تبدیل کردند
کد خبر: ۹۵۱۵
۱۰:۲۰ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۸


به گزارش "خط بازار" هفته جاری شاهد درگیری یک روزه میان جنبش جهاد اسلامی در نوار غزه و فلسطین اشغالی، در پی به شهادت رساندن یک عضو جهاد اسلامی در مرز غزه به دست صهیونیست‌ها بود.

جهاد اسلامی که در پاسخ به تجاوز صهیونیست‌ها دهها راکت به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرد نام این عملیات را «بأس الصادقین» گذاشت.

بر اساس گزارش «فلسطین الیوم»، «ابوحمزه» سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی سه‌شنبه شب (دیشب) در مراسمی که برای گرامیداشت شهید این جنبش «محمد الناعم» برگزار شد، اعلام کرد: مجاهدان سرایاالقدس و مقاومت فلسطین شهرک‌های نوار غزه را به جهنم و مکانی غیر قابل حیات تبدیل کردند.

وی ادامه داد: هر اقدامات مقاومتی در هر زمان و مکانی و تحت هر شرایطی، اقدامی مشروط است که از حمایت مردمی برخوردار است و این باعث افتخار ماست که خون خود را برای ملت و امت تقدیم کنیم.

ابوحمزه تأکید کرد: سرایا القدس و مقاومت توانست معادله «بمباران مقابل بمباران» و «خون مقابل خون» را تثبیت کند؛ به گفته «زیاد النخاله» دبیرکل جهاد اسلامی، مجاهدان این جنبش همانطور که برای نماز می‌روند آماده رفتن به جنگ هم هستند.

وی در پیامی خطاب به رژیم اشغالگر صهیونیستی گفت: إن عدتم عدنا (اگر بازگردید، ما هم برمی‌گردیم)

انتهای پیام


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: