با توجه به اضافه شدن تعدادی از ماشین‌آلات به ناوگان و تجهیزات برف‌روبی راه‌های روستایی مسدود شهرستان خلخال تا پایان روز جمعه بازگشایی می‌شود.
کد خبر: ۷۹۵۹
۱۱:۴۸ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۸
 به گزارش ”خط بازار” فرزاد قلندری اظهار داشت: با توجه به اضافه شدن تعدادی از ماشین‌آلات به ناوگان و تجهیزات برف‌روبی راه‌های روستایی مسدود شهرستان خلخال تا پایان روز جمعه بازگشایی می‌شود.

وی افزود: 10 دستگاه ماشین‌آلات و تجهیزات سنگین به عملیات‌های برف‌روبی در سطح شهرستان خلخال اضافه شده‌ است و هم‌اکنون 70 دستگاه ماشین‌آلات سنگین در حال اجرای عملیات برف‌روبی در این شهرستان است.

قلندری با اشاره به تجهیزات برف‌روبی موجود در سطح شهرستان خلخال ‌تصریح کرد: در حال حاضر در سطح شهرستان خلخال تجهیزات سنگین برف‌روبی موجود شامل بولدوزر، کامیون‌های حمل برف، لودر، بیل میکانیکی و گریدر است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در مورد تامین هزینه‌های تجهیزات برف‌روبی بخش خصوصی نیز بیان کرد: تمامی هزینه‌های مربوط به اجاره دستگاه‌ها و تجهیزات سنگین برف‌روبی در سطح شهرستان خلخال از طریق مدیریت برنامه‌ریزی استان اردبیل تامین می‌شود.

وی از اعزام تجهیزات برف‌روبی از سایر مناطق استان اردبیل به شهرستان خلخال خبر داد و اظهار کرد: به‌زودی تعداد دیگری از این ماشین‌آلات از شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و همچنین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به جمع امکانات برف‌روبی این شهرستان اضافه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: