رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار شهید سلیمانی گفت: مهمان‌های خارجی در مراسم سردار سلیمانی حضور خواهند داشت.
کد خبر: ۷۷۱۴
۱۸:۰۶ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸


به گزارش ”خط بازارسردار سرتیپ پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ و رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار سپهبد شهید سلیمانی صبح امروز یکشنبه در نشست خبری درباره برنامه‌های پیش بینی شده برای مراسم اربعین این شهید بزرگوار اظهار کرد: مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی پنج شنبه ۲۴ بهمن بعد از نماز مغرب وعشاء در مصلی تهران برگزار خواهد شد که در این مراسم مهمانانی از کشور‌های مختلف حضور خواهند داشت.

رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار سپهبد شهید سلیمانی با بیان این که مردم آزادی خواه جهان به دنبال این هستند که چگونه می‌توان مکتب این شهید سپاه اسلام را تبیین کرد، گفت: شهید سلیمانی متعلق به یک بخش و کشور نیست، بلکه متعلق به تمام مردم آزادی خواه جهان است.

او ادامه داد: در این مراسم وصیت نامه شهید توسط سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه قرائت می‌شود و علاوه بر این سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران نیز به ایراد سخن می‌پردازند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ تصریح کرد: برای برگزاری بهتر مراسم علاوه بر لحاظ کردن تمهیدات امنیتی، تسهیلات لازم نیز برای تردد بهتر مردم پیش بینی شده که بر این اساس با راهور ناجا هماهنگ شده تا مسیر‌های اطراف مصلی مسدود نشود و هیچ گونه محدودیتی اعمال نشود.

یزدی با اشاره به اینکه مراسم از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰خواهد بود، عنوان کرد: در این مراسم تمبر یادبود شهید سلیمانی نیز رونمایی خواهد شد؛ از سوی دیگر، چون وصیت نامه شهید سلیمانی طولانی است و برای هر یک از اقشارجامعه وصیتی نوشتند، در مراسم مورد اشاره گزیده‌هایی از این وصیت قرائت خواهد شد.

رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار سپهبد شهید سلیمانی افزود: در راهپیمایی ۲۲بهمن نیز غرفه‌هایی خواهیم داشت که این غرفه‌ها مطالبی را در راستای معرفی بیشتر خدمات و تلاش‌های سردار سلیمانی ارائه می‌کنند.

او درباره مهمانان خارجی مراسم نیز عنوان کرد: مهمانان خارجی این مراسم از کشور‌هایی مانند عراق، سوریه، لبنان، یمن، افغانستان و برخی کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس و آفریقایی هستند.

منبع: اقتصاد 24

انتهای پیام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: