تعداد نظرات: ۱ نظر
اختصاصی خط بازار؛
طبق اسناد مالی منتهی به پایان شهریور 1398، استاد دانشگاه تربیت مدرس همزمان در دو شرکت"ستاره ایران" و "ایکاپ" حضور دارد.
کد خبر: ۷۶۴۳
۲۲:۴۵ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۸


به گزارش "خط بازار" حضور همزمان افراد در چند شرکت تابعه یکی از موضوعات قابل تامل در صنعت خودرو سیاسی و دولتی کشور است. موضوعی که به کرات شاهد آن هستیم. اینکه آیا چنین اتفاقاتی مغایر با قانون است یا خیر و اساسا چرا بایستی یک نفر در چند سمت به طور همزمان مشغول به فعالیت باشد، محل سوال است که نیازمند بررسی نهادهای نظارتی می باشد.

"سیدحسام الدین ذگردی"، استاد دانشگاه تربیت مدرس از آن دست افراد است که همزمان نه تنها در دانشگاه حضور دارد بلکه در دو شرکت تابعه ایران خودرو نیز عضو هیئت مدیره است.بررسی ها نشان می دهد طبق آخرین اسناد منتشر شده(در سامانه کدال) سید حسام الدین ذگردی در دو شرکت تابعه ایران خودرو به نام های"ستاره ایران" که نماینده انحصاری مرسدس بنز در ایران است و"ایکاپ" که شرکت مشترک ایران خودرو اتومبیل پژو است به ترتیب نایب رئیس هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره است.
لازم به ذکر است که موضوع مورد اشاره مبتنی بر اسناد مالی تا پایان شهریورماه 1398 است.

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
Mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
0
0
شرکت ایران خودرو و. سایپا از جمله شرکتهای عریض و طویلی هستند که جمع و جور کردن آن پاشنه های ور کشیده میخواد ، بعضا افراد از چشم و بررسی سیستم مغفول واقع میشوند چه سره و چه ناسره،در هر حال آقای مقیمی و تیمشون هم چنگی به دل نزدند و کماکان نیروهایی با کیفیتی در حد ۱۰% در حال مهره چینی و راهبری ایران خودرو هستند تا نیروهایی که دل به حال آنجا میسوزانند