‏روز روشن سه کاندیدای انتخابات مجلس از قم، “‎میتینگ مشترک” برپا می‌کنند؛ آن هم با نام شهدا و با اموال عمومی در ‎حوزه علمیه قم و از همه مهمتر ‎هدیه توزیع می‌کنند تا رای‌ها تنها به‌خاطر تکلیف نباشد.
کد خبر: ۶۸۷۵
۱۷:۳۳ - ۲۸ دی ۱۳۹۸


به گزارش  "خط بازار"  فرید مدرسی، روزنامه‌نگار، در یادداشتی تلگرامی با عنوان «میتینگ در قلب حوزه قم / برگزارکننده مجهول‌الهویه است»، نوشت:

‏روز روشن سه کاندیدای انتخابات مجلس از قم، "میتینگ مشترک” برپا می‌کنند؛ آن هم با نام شهدا و با اموال عمومی در حوزه علمیه قم و از همه مهمتر هدیه توزیع می‌کنند تا رای‌ها تنها بخاطر تکلیف نباشد. آقایان زاکانی، ذوالنور و امیرآبادی بدون اندک نگرانی، قم را ملک پدری” پنداشتند؛ حتی دارالشفا را؟

‏گفتند به دلیل عوارض انتشار این خبر، می‌خواهند هدیه را حذف کنند تا کسی اعتراض نکند اما نمی‌دانند با برگزاری این مراسم در دارالشفا، دقیقا استقلال حوزه” را هدف گرفته‌اند. به نظرمی‌رسد قدرت این سه کاندیدایِ هدیه‌پخش‌کن آنچنان است که مدیران حوزه حاضرند، تبعات میتینگ را برعهده گیرند.

‏جهت اطلاع آقایان عدالت‌طلب و شفافیت‌دوست؛ عالیجنابان زاکانی، امیر‌آبادی و ذوالنور هم باید بگویم که برگزارکننده میتینگ شما در مکانی حوزوی، وقفی و به نام شهدا، یک فعال اقتصادی است که نامش هم پایین پیامک‌های ارسالی آمده است. پس بانی هدیه هم مشخص شد. فکر نمی‌کردم شما هم

‏به مدیران معظم حوزه و مدیریت بزرگوار فیضیه و دارالشفا پیشنهاد می‌کنم در صورت صلاحدید، کلاً میتینگ فردا در دارالشفاء را کنسل کنند یا اینکه سخنرانی سه کاندیدای مجلس از قم لغو و برگزارکننده مجهول الهویة [آن فعال اقتصادی] کنار گذاشته و مراسم تغییر ماهوی دهد و به یاد سردار شهید سلیمانی برگزار شود.

منبع: انصاف نیوز

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: