یک گزارش جدید نشان می دهد که اپل در سال 2019 در بازار هدستهای بیسیم واقعا مسلط بود و این در حالی است که سامسونگ در جایگاه پایینتری قرار دارد.
کد خبر: ۶۷۹۰
۱۲:۲۴ - ۲۶ دی ۱۳۹۸


به گزارش  "خط بازار"  یک گزارش جدید نشان می دهد که اپل در سال 2019 در بازار هدستهای بیسیم واقعا مسلط بود و این در حالی است که سامسونگ در جایگاه پایینتری قرار دارد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، داده های استراتژی آنالیتیکس نشان می دهد که اپل تا به حال بزرگترین بازیکن بازی هدست کاملا بی سیم است.(هدست های بدون کابل که به طور خلاصه بهTWS" " شناخته می شوند)

شرکت اپل طی سال گذشته 58.7 میلیون ایرپادز را تحویل بازار داده است. این بدان معناست که یکی از دو هدفون TWS فروخته شده در سال 2019 آرم اپل (54.4٪ سهم بازار) را به خود اختصاص داد. اما این همه چیز نیست ، اپل 71٪ از درآمد حاصل از بازار جهانی TWS را نیز به دست آورده است.

در همین حال ، شیائومی با 9.1 میلیون دستگاه حمل شده (8.5٪ سهم) در رده دوم قرار دارد. خبر خوب برای غول فناوری چین این است که از سامسونگ جلوتر است، چرا که سامسونگ تنها توانست 7.4 میلیون جفت گلکسی بادز را با سهم 6.9٪ در بازار جابجا کند.

استراتژی آنالیتیکس معتقد است که بازار جهانی TWS تا سال 2024 از نظر واحدهای حمل شده تقریباً ده برابر خواهد شد و درآمد بالغ بر 100 میلیارد دلاری را خواهد دید - این یک راه مهم برای رشد در آینده است. برای مقایسه ، بازار جهانی بازی بیش از 120 میلیارد دلار در سال 2019 کسب کرده بود (حدود 65 میلیارد دلار آن مربوط به بازی های موبایلی بود)

منبع: انتخاب

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: