یک هواپیمای مسافربری آمریکا سوختش را روی منطقه‌ای که چند مدرسه در آن قرار داشته تخلیه کرده و باعث آسیب‌دیدگی دست‌کم ۶۰ نفر شده است.
کد خبر: ۶۷۷۲
۰۸:۴۲ - ۲۶ دی ۱۳۹۸


به گزارش  "خط بازار"  یک هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی «دلتا ایرلاینز» در آمریکا قبل از فرود اضطراری در فرودگاه بین‌المللی «لس‌آنجلس» اقدام به تخلیه سوخت خود در آسمان کرده و باعث ایجاد مصدومیت جزئی برای دست‌کم 60 نفر از بزرگسالان و کودکانی شده که در چند مدرسه در این شهر حضور داشته‌اند.

طبق گزارش روزنامه نیویورک‌تایمز، پرواز شماره 89 خطوط هوایی دلتا اندکی بعد از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس خلبان بعد از آنکه متوجه نقض فنی در یکی از موتورهای هواپیما شد قصد برگشت به فرودگاه را داشت. او هنگام بازگشت به این فرودگاه، اقدام به تخلیه سوخت بر فراز منطقه‌ای کرد که پنج دبستان و یک دبیرستان در آنجا قرار داشتند.

شماری از کارکنان این مدارس و دانش‌آموزان، بعد از قرار گرفتن در معرض سوخت این هواپیما به دلیل التهاب پوستی و مشکلات تنفسی تحت درمان قرار گرفتند.

این بوئینگ 777 ساعت 11:31 صبح به وقت محلی از فرودگاه برخاسته بود و عازم شانگهای بود، اما 15 دقیقه بعد از پرواز به سمت فرودگاه مبدا بازگشت.

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: