عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت با دوقطبی سازی و جنگ روانی به دنبال این است که اذهان مردم را از واقعیت های عملکرد خود منحرف کند.
کد خبر: ۳۶۰۵
۱۷:۵۷ - ۰۵ آبان ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار"علی اکبر کریمی در انتقاد به اظهارات رئیس جمهور در خلق دو قطبی های جدید سیاسی اظهارداشت: به نظر می رسد دولت اقای روحانی در صحنه عمل نتوانسته است دستاوردهای قابل توجهی ارائه کند لذا رئیس جمهور به دنبال دو قطبی سازی جامعه است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در آستانه انتخابات مجلس جریان های حامی دولت حرفی برای گفتن ندارند و خسارت عظیمی به اقتصاد ملی وارد شده و فرصت سوزی های بزرگی در عرصه اقتصادی و بین المللی رقم زده اند که موجب نارضایتی گسترده در میان مردم شده است.

وی با اشاره به تلاش دولت برای فرار از پاسخگویی با ایجاد جنگ روانی و دوقطبی سازی گفت: دولت با دوقطبی سازی و جنگ روانی به دنبال این است که اذهان مردم را از واقعیت ها منحرف کند، دوگانه جنگ و صلح، جنگ و مذاکره، تقابل و تعامل، نمایانگر رویکرد دولت در ایجاد جنگ روانی است.

کریمی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور در دوگانه سازی صلح امام حسن و قیام امام حسین گفت: کسی که موضوع صلح امام حسن را در مقابل قیام امام حسین قرار می دهد باید بداند صلح امام حسن زمانی واقع شد که جریان نفوذ در میان خواص گسترش یافت و در واقع صلح به امام حسن تحمیل شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: امروز هم این جریان تلاش دارد رویکرد سازش و مذاکره ذلت بار را به مردم تحمیل کند اما ملت ایران با بصیرت و گرفتن درس عبرت از سال های گذشته و بی اعتمادی به غرب این استدلال ها را نخواهند پذیرفت.

وی تصریح کرد: آنچه برای ملت مهم است، اتخاذ رویکرد مقاومت با اتکا و توانمندی داخلی و بهره گیری از دیپلماسی بین المللی با حفظ اصول است. مقاومت ملت ایران موجب شده آمریکا تا به امروز به اهدافش نرسد.

وی اظهار داشت: در استانه انتخابات افراد و جریاناتی تلاش می کنند فضای امن کشور را بر هم بزنند و فتنه جدیدی را در آستانه انتخابات رقم بزنند. با توجه به فتنه هایی که در کشورهای منطقه به راه افتاده به نظر می رسد دست های مرموزی به کار افتاده تا دستاوردهای جبهه مقاومت مبنی بر ایجاد آرامش و ثبات در منطقه را به چالش بکشند. عده ای نفوذی در جمهوری اسلامی چنین تلاش هایی را آغاز کرده اند که ان شاءالله به ثمر نخواهد رسید.

منبع: مهر

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: