عطاء الله مهاجرانی در توییتر خود ادعا کرد که آمد نیوز شبکه خبری پوشش بوده برای سرویس های امنیتی ایران و فرانسه و برای همین کاملا تحت مراقبت شدید و محافظت بوده است.
کد خبر: ۳۴۳۱
۱۷:۵۱ - ۲۷ مهر ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار" عطاء الله مهاجرانی در توییتر خود ادعا کرد که آمد نیوز شبکه خبری پوشش بوده برای سرویس های امنیتی ایران و فرانسه و برای همین کاملا تحت مراقبت شدید و محافظت بوده است.

کانال اتاق خبر به انتشار دو توئیت از عطاء الله مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات پرداخته که شامل اعاهای عجیبی است.در این دو توئیت آمده است:

آمد نیوز شبکه خبری پوششی بوده است برای سرویس های امنیتی. رستمی که به جرم جاسوسی برای اسرائیل در زندان است، ظاهرا خبرنگار آمد نیوز بوده ، می دانسته که رصد می شود، پول می خواهد، پول پول! تا گزارش عملیات سوریه را قبل از عملیات بدهد. کدام عملیات، کی و اکدام محور و نقطه؟ خبر!؟

از فرانسه و دستگاه امنیتی فرانسه باید پرسید، حفاظت سنگین و گارد محتفظ سه نفره همیشگی برای زم به چه دلیل برقرار بوده است؟ رئیس دستگاه امنیتی فرانسه به قول مسئول فنی آمد نیوز، چرا در روز پرواز زم با زم ملاقات کرده است؟منبع: بولتن نیوز

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: