دولت آلمان بعد از اخراج امجد حسین پناهی، تروریست کومله و قاتل سمیرا حسین پناهی دختربچه کرد ایرانی، این بار یکی دیگر از تروریستهای فعال را اخراج کرد.
کد خبر: ۲۷۳۳
۱۳:۳۲ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار" صابر احمدپور، مشهور به شاهین درماناوه، اهل شهرستان سردشت است که در سال 2016 میلادی، همراه با همسر و دختر خردسالش، به کشور آلمان پناهنده شد.

حال دولت آلمان متوجه دروغ بودن ادعاهای این عضو حزب منحله دمکرات کردستان شده است.

نامبرده به اداره مهاجرت و پناهندگی آلمان اعلام کرده بود که در صورت بازگشت به کشور اعدام خواهد شد!

این ادعا کاملا دروغ بود و دولت آلمان بعد از 3 سال تحقیق و بررسی روی این پرونده، متوجه کذب بودن ادعای این فرد و حزب منحله دمکرات کردستان شده است.

در نهایت اداره مهاجرت آلمان بعد از 3 سال، درخواست پناهندگی این عضو حزب تروریست دمکرات را رد کرد و حکم دیپورت صابر احمدپور به ایران را نیز صادر کرد.

این عضو حزب منحله دمکرات کردستان از فعالین شاخه مصطفی مولودی است و در نامه خود به اداره مهاجرت عنوان کرده بود که بارها از سوی جمهوری اسلامی ایران تهدید به مرگ شده و در صورت بازگشت اعدام خواهد شد!

نکته جالب توجه این است که حزب منحله دمکرات کردستان نیز در تاییدیه حزبی خود به این فرد، همین دروغ ها را تکرار کرده بود.

این نوع دروغ ها بارها از سوی اعضای گروهکهای تروریست کردی مطرح شده و دهها عضو گروهکها با این ترفند، موفق به دریافت پناهندگی از کشورهای اروپایی شده اند، اما با استمرار این درخواست ها، دولت های اروپایی به موضوع مشکوک شده و از این پس با دقت بیشتری به این درخواست ها رسیدگی می کنند و تحقیقات کاملی نیز بر روی این ادعاها انجام می دهند.

تا کنون دهها عضو گروهکها بخاطر همین دروغ ها از سوی دولت های اروپایی دیپورت شده و از کشورهای مطبوع اخراج شده اند.

منبع: بولتن نیوز

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: