حسن ونایی معتقد است پروانه سلحشوری در کوران محاصره اقتصادی و حملات همه‌جانبه استکبار جهانی نقش پیاده‌نظام دشمن را ایفا کرده است و از همه اتفاقات تلخ جامعه سوءاستفاده نمود و با موج‌سواری به منافقین خدمت کرد.
کد خبر: ۲۴۸۵
۲۳:۱۱ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار" دکتر حسن ونایی نماینده ادوار مجلس در واکنش به اظهارات پروانه سلحشور که در پی مرگ سحر خدایاری پیام عجیب‌وغریبی در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت، نوشته است: متأسفانه در مجلس دهم خانم سلحشوری در همراهی آشکار با سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی آتش تهیه منافقین را فراهم نمود و همواره در صدر اخبار رسانه‌های بیگانه قرار گرفت.

متن این یادداشت که به‌صورت اختصاصی در اختیار خبرنگار ما قرارگرفته به شرح زیر است:

در چند روز گذشته شاهد نطق آتشین خانم پروانه سلحشوری نماینده تهران علیه جمهوری اسلامی بودیم. سلحشوری ضمن فراخوان افراد ضدانقلاب و فریب‌خورده خواستار انقلابی همچون انقلاب تونس علیه جمهوری اسلامی شد. ظاهراً او یادش رفته مطابق اصل ۶۷ قانون اساسی سوگند یادکرده است که پاسدار حریم اسلام و نگهبان انقلاب اسلامی و مبانی جمهوری اسلامی باشد. سلحشوری گویا یادش رفته به‌موجب ماده ۳۰ قانون انتخابات ملتزم عملی به اسلام و نظام جمهوری اسلامی‌شده است. گوشزد این نکته به او ضروری است: تا زمانی صلاحیت نمایندگی دارید که مغایر اصل ۶۷ قانون اساسی عمل نکنید.

یکی از بدیهی‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی با رهبری امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب و اهدا خون صدها هزار شهید و جانباز و آزاده همین نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر شیعه ناب محمدی است که صاحب اصلی آن امام زمان و در حال حاضر رهبری و مردم آزاده ایران هستند.

کمتر کسی است که نداند که پاسدار اصلی نظام در مبارزه با استکبار جهانی همین مردم، ارتش، سپاه و بسیج هستند که ناجوانمردانه بارها و بارها مورد هجمه نامبرده قرار گرفتند.

جمهوری اسلامی دیگر به ایران ختم نمی‌شود، بلکه الگوی تمامی ملت‌های ستمدیده و آزاده منطقه و جهان است. متأسفانه در مجلس دهم خانم سلحشوری در همراهی آشکار با سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی آتش تهیه منافقین را فراهم نمود و همواره در صدر اخبار رسانه‌های بیگانه قرار گرفت؛ در کوران محاصره اقتصادی و حملات همه‌جانبه استکبار جهانی همواره پیاده‌نظام دشمن بود و مشکلات عدیده‌ای برای کشور فراهم نمود و از همه اتفاقات تلخ جامعه سوءاستفاده نمود و با موج‌سواری به منافقین خدمت کرد، غافل از اینکه مردم رشید ایران دیگر او را نماینده خود نمی‌دانند و به حول و قوه الهی پاسخ محکمی به افرادی مانند ایشان می‌دهند؛ ان‌شاءالله.

منبع: بولتن نیوز

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: