اظهارنظر مخاطبان خط بازار؛
ترکیب اعضای شرکت ایساکو به همان اندازه ای قابل تامل است که اظهارنظر مخاطبان در خصوص عملکرد برخی از اعضای هیئت مدیره این شرکت مهم می باشد. مروری بر اظهارنظر برخی از مخاطبان که به علت بار حقوقی قابل انتشار نیست نکات مهمی را یادآور می شود.
کد خبر: ۲۳۶۳
۱۹:۲۴ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار"هاشم یکه زارع، مدیرعامل سابق ایران خودرو، علی رغم برخورداری از حامیان پرقدرت بالاخره از سمت ش برکنار و توسط دستگاه نظارتی دستگیر شد. هرچند که در خصوص پرونده وی نباید زودتر از اتمام بررسی قوه قضائیه اظهارنظر کرد، ولی خبر دستگیری وی بازتاب بسیاری را در افکار عمومی داشته است به طوری که بخشی از این واکنش ها را می توان در نظرات مخاطبان مشاهده کرد.

مخاطبان"خط بازار"در واکنش به خبری با عنوان"پیام مهم دستگیری مدیرعامل ایران خودرو/سکوت یاران امنیتی و سیاسی یکه زارع" نظرات خود را در خصوص این اتفاق بیان کرده اند. نظراتی که می تواند سرنخ های جدید و خوبی را به دستگاه نظارتی در بررسی پرونده مدیرعامل سابق ایران خودرو دهد.

هرچند که بیان اظهارنظر مخاطبان به معنای تایید آن نیست ولی نوع این اظهارنظرها بسیار جالب و قابل تامل است. به طور کل غالب این اظهارنظرها در خصوص شرکت ایساکو است. گویا این شرکت، جعبه سیاه بسیاری از اتفاقات است. شرکتی که سیدرضا حسینی مدیرعامل و کیوان خسروی(سخنگو شورای امنیت ملی) رئیس هیئت مدیره و میرصالح سیدزاده اقدم(قائم مقام معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس) عضو هیئت مدیره آن است. شرکتی که مسعود وثوق، عضو هئیت مدیره آن بود و به یکباره از کشور خارج شد و دیگر به کشور بازنگشت. شرکتی که مهدی برازجانی و ساری از مدیران ارشد آن هستند. 

ترکیب اعضای این شرکت به همان اندازه ای قابل تامل است که اظهارنظر مخاطبان در خصوص عملکرد برخی از اعضای هیئت مدیره این شرکت مهم می باشد. مروری بر اظهارنظر برخی از مخاطبان که به علت بار حقوقی متن کامل آن قابل انتشار نیست، نکات مهمی را یادآور می شود. به طور مثالی برخی از مخاطبان از دستگاه قضا، بررسی عملکرد شرکت ایساکو به ویژه رفتار برخی از اعضای هیئت مدیره این شرکت را خواستار شده اند. کیفیت قراردادها، سفرهای خارجی، وضعیت خدمات و نحوه خریدهای داخلی و خارجی از جمله موضوعات مورد اشاره است. برخی دیگر  با اشاره به رفتن مسعود وثوق به آمریکا در اوایل سال 1398، این سوال را مطرح کرده اند که اساسا چه کسانی در اوایل دوران مدیریت هاشم یکه زارع در ایران خودرو، مسعود وثوق را به ایران برگرداندند. این اظهارنظرها هرچند که صرفا یک اظهارنظر است ولی در مقام سوال و پاسخگویی می تواند راه گشای دستگاه قضا برای بررسی پرونده ایران خودرو باشد.


انتهای متن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۱۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
0
0
حسین نصیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
0
0
باید به کمک رهبرعزیزمون وجناب آقای ریسی عزیزانقلابی جدید درانقلاب اسلامی ایران ایجاد شود ودستان کسانی که به حق مردم تجاوز کرده اند بریده شود ودر کشور ادامه حیات دهند ما تحریم رال تحمل میکنیم ولی دزدی ومال بیت المال خوردن را تحمل نمیکنیم باید این اتفاقات زودترمی افتد همه چیز را اجازه دادن گران شود ومردم را ازانقلاب ونظام زده کردن که بگویند ما کاره ای نیستیم کس دیگری دستورمیدهد ولی به جاش وقتی برای لجن زادها حکم مسئولیت میزنن بدون اینکه سابقه کاری داشته باشن کاره ای هستن باید همگی مجازات شوند درکشور بزرگی مثل ایران عزیزتحریم معنا ندارد ولی مسئولین بی لیاقت با بی لیاقتیشون باعث شدن مردم درمانده شوند همه چیزرا انداختن گردن رهبری وسپاه نمیدان اگر این دو بزرگوارنبودن الان داعش زن وبچه مارا اسیرکرده بود خداوند رهبرعزیزمون وسپاهیهای عزیزمون را حذف کند که لااقل این آرامش را نگذاشتند از دست بدهیم
hamidreza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
0
0
سلام مدیر مسول محترم سایت خبری خط بازار،چرا نظر من راجع به مطالب مشعر را که خدمتتون فرستادم چاپ نکردید؟
ایرادش چیست؟
مدیر پایگاه سلام عرض ادب. کدام مطلبتون؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
0
0
اعتبارات میلیاردی به بعضی از نمایندگی های ایران خودرو بابت خرید قطعه و عدم وصول انها را قوه قضاییه بررسی کنند
hamidreza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
0
0
سلام مدیر مسول محترم سایت خبری خط بازار،چرا نظر من راجع به مطالب مشعر را که خدمتتون فرستادم چاپ نکردید؟
ایرادش چیست؟

سلام عرض ادب. کدام مطلبتون؟
مطلبی که در خصوص تیتر خبری ((زوایای دیگر.......ایساکو را بررسی کند))چند روز پیش نوشته بودم
مدیر پایگاه به علت بارحقوقی از ذکر اسامی معذوریم
hamidreza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
0
0
پیش
بینی راجع به زارع قبل از وقوع جرم
https://www.seratnews.com/fa/news/1865/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%8A%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%84%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA
ناشناس
|
France
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
0
0
باسلام خدمت شما نویسنده محترم . خواهشی دارم از جناب عالی .حتی اگر قرار باشد خبری هم منتشر شود با توجه به اینکه هنوز صحت وسقم مطالب منتشر شده اثبات نشده لطفاً از ذکر نام افراد خودداری فرمائید . باسپاس .
مدیر پایگاه با سلام. منظورتان از صحت و سقم کدام مطالب؟
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
0
0
چرا بايد (قائم مقام معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس) عضو هیئت مدیره شركت ايساكو باشد؟