براساس اسناد به دست آمده، طی نامه ای در اردیبهشت 1397 شهرام صالحی، مدیرعامل امدادخودرو به آقای مصطفی خان کرمی، مدیر وقت فروش ایران خودرو دستور تخصیص یک خودروی دنا پلاس توربو در قالب فرایند تعویض خودرو به آقای"ن.ف" نموده است.
کد خبر: ۲۲۱۸
۱۳:۳۷ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار" شرکت امدادخودرو، از جمله شرکت های تابعه ایران خودرو است که خدمات متنوع پس از فروش ارائه می کند. هرچند که تیم مدیریتی این شرکت در حال تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مردم هستند ولی در پس این تلاش ها گاهی مواردی به چشم می خورد که قابل تامل است و در صورت عدم شفاف سازی توسط مسئولان مربوطه می تواند خدمات این شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

یکی از این موارد، اعطای خودرو به آقای"ن.ف" از مدیران سابق حراست سازمان بیمه مرکزی است. براساس اسناد به دست آمده، طی نامه ای در اردیبهشت 1397 شهرام صالحی، مدیرعامل امدادخودرو به آقای مصطفی خان کرمی، مدیر وقت فروش ایران خودرو دستور تخصیص یک خودروی دنا پلاس توربو در قالب فرایند تعویض خودرو به آقای"ن.ف" نموده است. این در حالی است که طبق اعلام سایت رسمی امدادخودرو، کارت طلایی به خودروهای زیر 10 سال تعلق می گیرد و از طرف دیگر شماره کارت طلایی این خودرو مربوط به مرداد 1386 است. لذا با توجه به اینکه شهرام صالحی، مدیرعامل امدادخودرو در سال 1397 دستور اعطای این خودرو را داده و این خودرو در سال 1397 تخصیص داده شده، از این رو این سوال مطرح می شود که اعطای چنین خودرویی براساس کدام مفاد قانونی و مجوزی صورت گرفته است؟با توجه به سوابق خوب و درخشان شرکت امدادخودرو در طول یک دهه گذشته، انتظار افکار عمومی این است که در خصوص موضوع مذکور شفاف سازی لازم از سوی مدیریت این شرکت و معاون سابق فروش ایران خودرو صورت گیرد و مشخص گردد علت تعویض این خودرو به علت تصادف، خسارت و یا کدام بند قانونی بوده است.

لازم به ذکر است که بیش از موارد مبهمی از این دست در رسانه ها در خصوص عملکرد امدادخودرو منتشر شده که تاکنون هیچ پاسخ روشنی از سوی این شرکت ارائه نگردیده است. به عنوان نمونه می توان به موضوع الحاقیه کارت طلایی و تفاهم نامه امداد خودرو با بیمه ایران اشاره کرد.

انتهای متنارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: