علی رغم اینکه سیدمهدی حسینی دارای پرونده های تخلف متعدد در مراجع قضائی است، ولی با همان عنوان مجعول در بسیاری از محافل رسمی از جمله رسانه حضور پررنگی دارد.
کد خبر: ۱۹۵۰
۱۸:۱۰ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸


به گزارش اختصاصی"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار" حوزه خدمات پس از فروش از کلیدی ترین بخش های خدماتی در شرکت های خودروسازی است که اثرات ملموسی را در رضایتمندی مردم و مشتریان دارد. این در حالی است که برخی از اخبار و اسناد واصله حاکی از اتفاقات عجیبی در این حوزه است. اتفاقاتی که دستگاه های نظارتی از آن باخبر هستند ولی تاکنون اقدام موثری رخ نداده است.

طبق نامه دبیر انجمن صنفی شرکت های خدمات پس از فروش خودرو، به شماره 6833/97 مورخ 6/12/97 سیدمهدی حسینی که صاحب پروانه"شرکت امدادخودرو البرز" با استفاده از عنوان مجعول"رئیس انجمن شرکت های امداد خودرویی کشور" که نام صحیح آن انجمن در اصل"انجمن صنفی شرکت های امدادخودرویی برون شهری کشور" است، به دلیل مداخلات بی رویه و غیرقانونی معضلات و مشکلات عدیده ای را در راه خدمت رسانی به هموطنان عزیز و فعالیت شرکت های امداد خودرویی ایجاد کرده است.

علی رغم اینکه سیدمهدی حسینی دارای پرونده های تخلف متعدد در مراجع قضائی است، ولی با همان عنوان مجعول در بسیاری از محافل رسمی از جمله رسانه حضور پررنگی دارد به طوری که قرار است در رسانه ملی گفتگو کند. از این انتظار می رود دستگاه های نظارتی از جمله حراست صداوسیما در خصوص چنین مواردی دقت نظر بیشتری را داشته باشند تا خدایی نکرده افراد مسئله دار در افکار عمومی به عنوان خادمان کشور معرفی نشوند.


انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: