بر اثر شلیک موشک‌های زلزال یک ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع مزدوران عربستان شمار زیادی از آنها کشته و زخمی شدند.
کد خبر: ۱۸۸۳
۲۳:۱۱ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸


به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار" به نقل از المسیره، نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به ادامه تجاوز عربستان به این کشور با 7 فروند موشک زلزال 1 مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف گذرگاه علب در عسیر را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که بر اثر این حملات موشکی شمار زیادی از مزدوران ارتش سعودی کشته و زخمی و خسارت‌های زیادی به آنها وارد شده است.

از سوی دیگر یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند 5 مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را در جنوب "حیران" در استان حجه به هلاکت برسانند.

نیروهای یمنی امروز پیشروی‌های مزدوران ارتش سعودی در اطراف کوه "الدود" در جیزان را که چهار ساعت به طول انجامید متوقف کرده و خسارت‌های سنگینی به آنها وارد ساختند.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین تلاش مزدوران ارتش سعودی برای پیشروی در اطراف "السدیس" در نجران را ناکام گذاشته و خسارت‌هایی به آنها وارد کردند.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.

انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: