حواشی مدیریت ایران خودرو تمامی ندارد
این روزها سندی در خصوص نمایندگی 1172 ایران خودرو در فضای مجازی منتشر شده که برخی مدعی نسبت مالکین آن با یکی از مسئولین رده بالای نظام هستند و نسبت به نحوه واگذاری آن خواستار شفاف سازی هستند.
کد خبر: ۱۸۸۰
۲۱:۴۷ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸


به گزارش اختصاصی"پایگاه خبری تحلیلی خط بازار"حواشی پیرامون گروه ایران خودرو تمامی ندارد. این روزها سندی در خصوص نمایندگی 1172 ایران خودرو در فضای مجازی منتشر شده که برخی مدعی نسبت مالکین آن با یکی از مسئولین رده بالای نظام هستند و نسبت به نحوه واگذاری آن خواستار شفاف سازی هستند.طبق سند مذکور مالکین نمایندگی 1172 واقع در تهران، بلوار شیشه مینا، روبروی بلوار محمد رسول الله، چهارنفر به نام های"سیدمحمود تاجزاده، هما مخلصین، زینب شمخانی، سیدعلیرضا میرمحمدعلی"هستند. طبق قوانین جاری کشور هر شخصی فارغ از نسبت ش با مسئولین دولتی می تواند هر معامله قانونی را انجام دهد از این رو ابهامی که در خصوص این نمایندگی وجود دارد مربوط به مالکین آن نیست، بلکه مربوط به نحوه واگذاری آن است.

از آنجا که نمایندگی های ایران خودرو تحت نظر ایساکو است، این انتظار وجود دارد که مسئولین این شرکت به ویژه آقای کیوان خسروی، رئیس هیئت مدیره، نسبت به نحوه واگذاری این نمایندگی به مالکین نام برده و شرایط آن شفاف سازی کند. قدر مسلم این شفاف سازی می تواند مانع از سواستفاده دشمنان نظام از همزمانی عنوان حقوقی کیوان خسروی در یک نهاد امنیتی(علاوه بر ایساکو) و نسبت احتمالی برخی از مالکین نمایندگی 1172 با یکی از مسئولین رده بالای نظام شود. چرا که فرض بر پاک دستی مدیران و مسئولان است.


انتهای متن


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: