رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در محور چالوس خبر داد.
کد خبر: ۱۲۱۰۸
۲۱:۵۱ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

به گزارش "خط بازار" سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور، گفت: بر اساس آخرین گزارش‌ها، هم‌اکنون ترافیک در محور چالوس، مسیر جنوب به شمال محدوده میدان امیرکبیر، سنگین و در محور تهران-پردیس و بالعکس در محدوده‌های بومهن و رودهن نیمه‌سنگین گزارش شده است.
وی ادامه داد: تردد در محور‌های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران شمال و آزادراه قزوین-رشت روان است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تأکید بر این که آزادراه چالوس- مرزن‌آباد و بالعکس تا اطلاع ثانوی، مسدود است، گفت: ترافیک در آزادراه تهران-کرج و کرج-قزوین، حد فاصل پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری سنگین است، ترافیک آزادراه تهران-قم محدوده عوارضی ترافیک سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در ادامه درباره وضعیت جوی نیز گفت: بارش برف در محور اردبیل-آستارا استان اردبیل گزارش شده است. همچنین بارش باران در اکثر محور‌های استان‌های زنجان، مازندران، گلستان و گیلان و برخی محور‌های استان خراسان رضوی و استان خراسان شمالی مشاهده می‌شود.

وی با بیان این که مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در ارتفاعات محور‌های فیروزکوه، کندوان و کیاسر-سمنان و محور قزوین-رشت مشاهده می، شود، گفت: سایر محور‌های مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
انتهای پیام


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: